گروه راهبران اقتصادی آرمان | درباره گروه
4527
rtl,page-template-default,page,page-id-4527,_masterslider,_msp_version_2.9.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

درباره گروه

معرفی

تاریخچه

شرکت گروه راهبران اقتصادی آرمان (سهامی خاص) به عنوان یک هلدینگ چند کسب و کاره، در تاریخ ۱۳۸۶/۰۸/۲۱ و در زیرمجموعه بانک توسعه صادرات ایران تأسیس شده است. این شرکت از زمان تاسیس تاکنون در راستای اجرای مأموریت‌های محوله از جانب بانک توسعه صادرات ایران در حوزه‌های مختلف داخلی و خارجی فعال بوده و تلاش نموده است به عنوان بازوی اجرایی بانک تسهیل‌گر ارائه خدمات اعتباری به صادرکنندگان و تأمین‌کننده نیازهای اساسی کشور باشد. در حال حاضر این گروه با داشتن بیش از بیست مجموعه فعال اقتصادی در حوزه‌های کسب و کار گوناگون اعم از عرصه‌های مالی، بازرگانی، مدیریت پروژه و دارائی، انرژی و تولیدی مصمم است تا بتواند به عنوان هلدینگ صادرات محور یاری‌رسان بانک توسعه صادرات ایران در نیل به اهداف و ماموریت‌های مهم این مجموعه در عرصه اقتصاد کشور باشد.
اهم ماموریت‌های گروه در این راستا به شرح ذیل تعیین شده‌است:

  • توسعه و تقویت توان رقابتی صادرات کالا و خدمات
  • ظرفیت سازی تامین مالی داخلی و خارجی
  • افزایش سهم بازار بانک و گروه
  • کاهش ریسک تجاری مشتریان بانک و ارتقاء کیفی تسهیلات
  • مدیریت و فروش اموال تملیکی بانک جهت تسریع در بازگشت به چرخه تسهیلات بانک
چشم‌انداز

گروه آرمان، پربازده‌ترین شرکت ایرانی در حوزه‌های خدمات پشتیبانی بانک‌ها و سرمایه‌گذاری خارجی است.

گروه آرمان با هدف کسب رضایت مشتری استراتژیک خود (بانک توسعه صادرات ایران) و با استفاده از فرآیندهای چابک و بهره‌گیری از تخصص شرکت‌های تابعه توانمند، فرصت‌های خدمات‌رسانی به بانک‌ها در عرصه‌های برون‌سپاری شده آن‌ها را شناسایی نموده و با کمترین هزینه و کیفیت مطلوب پشتیبانی نماید.

گروه آرمان با استفاده از کارکنان نخبه و سرآمد و بهره‌گیری از مشارکت‌های استراتژیک سبد سرمایه‌گذاری خارجی خود را مدیریت نموده و با ارائه بیشترین بازده، رضایت مشتریان و سهامداران خود را تأمین می‌نماید.

چارت سازمانی
chart96
قالب وردپرس